Základní škola Čestmíra Císaře

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy Čestmíra Císaře, příspěvková organizace v Hostomicích

Oranžové hřiště

Překrásný dárek dostali žáci naší školy, sportovci i veřejnost těsně před vánocemi. Ve čtvrtek 8.prosince bylo slavnostně zprovozněno v prostorách naší školy víceúčelové sportovní hřiště s umělým trávníkem. Starosta městyse Ivan Holata a ředitel elektrárny Ledvice František Strach přestřižením pásky otevřeli hřiště, na kterém se kromě malé kopané dá hrát házená, košíková, volejbal , nohejbal a tenis. Otta Schnepp, mluvčí Skupiny ČEZ pro severní Čechy, pak připomenul, že výstavbu sportovního hřiště podpořila  Nadace ČEZ v grantovém řízení Oranžové hřiště příspěvkem v hodnotě miliónu korun. Další částku v hodnotě skoro 700 000,- korun musel dodat městys. Do budoucna se připravuje kolem hřiště běžecká dráha a umělé osvětlení. I tak už mámě hřiště, které jsme záviděli městským školám.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, čtvrtek 30. 6. 2022
zataženo 29 °C 19 °C
pátek 1. 7. slabý déšť 21/14 °C
sobota 2. 7. jasno 24/10 °C
neděle 3. 7. jasno 29/13 °C

Svátek má Šárka

Vize školy

Jsme školou, která poskytuje kvalitní vzdělání, poskytuje místo s přátelskou atmosférou, kde se žáci i učitelé vzájemně respektují a rodiče mají možnost podílet se na chodu školy.