Základní škola Čestmíra Císaře

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy Čestmíra Císaře, příspěvková organizace v Hostomicích

Oranžové hřiště

Překrásný dárek dostali žáci naší školy, sportovci i veřejnost těsně před vánocemi. Ve čtvrtek 8.prosince bylo slavnostně zprovozněno v prostorách naší školy víceúčelové sportovní hřiště s umělým trávníkem. Starosta městyse Ivan Holata a ředitel elektrárny Ledvice František Strach přestřižením pásky otevřeli hřiště, na kterém se kromě malé kopané dá hrát házená, košíková, volejbal , nohejbal a tenis. Otta Schnepp, mluvčí Skupiny ČEZ pro severní Čechy, pak připomenul, že výstavbu sportovního hřiště podpořila  Nadace ČEZ v grantovém řízení Oranžové hřiště příspěvkem v hodnotě miliónu korun. Další částku v hodnotě skoro 700 000,- korun musel dodat městys. Do budoucna se připravuje kolem hřiště běžecká dráha a umělé osvětlení. I tak už mámě hřiště, které jsme záviděli městským školám.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, sobota 16. 10. 2021
skoro jasno 13 °C 5 °C
neděle 17. 10. zataženo 14/5 °C
pondělí 18. 10. polojasno 15/8 °C
úterý 19. 10. slabý déšť 14/9 °C

Svátek má Havel

Vize školy

Jsme školou, která poskytuje kvalitní vzdělání, poskytuje místo s přátelskou atmosférou, kde se žáci i učitelé vzájemně respektují a rodiče mají možnost podílet se na chodu školy.