Základní škola Čestmíra Císaře

Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy Čestmíra Císaře, příspěvková organizace v Hostomicích

Oranžové hřiště

Překrásný dárek dostali žáci naší školy, sportovci i veřejnost těsně před vánocemi. Ve čtvrtek 8.prosince bylo slavnostně zprovozněno v prostorách naší školy víceúčelové sportovní hřiště s umělým trávníkem. Starosta městyse Ivan Holata a ředitel elektrárny Ledvice František Strach přestřižením pásky otevřeli hřiště, na kterém se kromě malé kopané dá hrát házená, košíková, volejbal , nohejbal a tenis. Otta Schnepp, mluvčí Skupiny ČEZ pro severní Čechy, pak připomenul, že výstavbu sportovního hřiště podpořila  Nadace ČEZ v grantovém řízení Oranžové hřiště příspěvkem v hodnotě miliónu korun. Další částku v hodnotě skoro 700 000,- korun musel dodat městys. Do budoucna se připravuje kolem hřiště běžecká dráha a umělé osvětlení. I tak už mámě hřiště, které jsme záviděli městským školám.

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, neděle 16. 6. 2024
pondělí 17. 6. slabý déšť 24/13 °C
úterý 18. 6. déšť 26/14 °C
středa 19. 6. slabý déšť 22/13 °C

Svátek má Zbyněk

Vize školy

Jsme školou, která poskytuje kvalitní vzdělání, poskytuje místo s přátelskou atmosférou, kde se žáci i učitelé vzájemně respektují a rodiče mají možnost podílet se na chodu školy.